+ Reply to Thread
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 63

Thread: DATUMI 1.KOLA SOUTH I 2.KOLA NORTH ADRIA HSPL-5man

SEMI PRO igrač elgrom's Avatar
    ježevi su nabrijani do jajec

Slike, video?!!? Kakav je teren, doživljaji... nitko ništa?!!

SEMI PRO igrač Luks's Avatar
    Priča se da je VG-Boss rutinski razvalio turnir 7/7

Vidjeli smo grad bez ljudi i pobjednika kako gubi... :p

Po meni je teren malen, savrsenih dimenzija za speedball, izradjen i osmisljen s srcem.

Nazalost, prepucavanja kao i close combata je bilo i previse, a da ne pricam o varanju (brisanjima pogodaka i izbacivanja markera).

Svaka cast Dream Team & BOSS na osvojenom 1.mjestu, Jezevima na 2. I deckima iz Proštine na 3. Mjestu, stvarno ste to zasluzili.

2skita: pamti pa vrati ramping
    Planet Eclipse EGO 11 + Orange Tiger Rotor

Victoria inevitabilis est

Paintball Klub JEŽ

Izgleda da ovi VG-Boss puno bolje brišu neg igraju

heheheh, čestitke momci!!
    www.avenueball.com - Paintball treninzi na umjetnoj travi sa reball kuglicama powered by PK JEŽ

Ljudi što je sa Tugarama?

LUKS dobro se prica ODLICNA KOMBINACIJA, cestitam jos jednom pobjednicima !!

PK PROSTINA sije strah jer ima svog krvnika

Sve u svemu bilo super

Daj me nemoj j... Tipman?ti si bio tamo???mi te zelimo upoznat.nas vgovce cijeli dan pegla ocemo di naletit na tebe da te konacno upoznamo

dma, trebao bi ti češče napuhat balone svojim bJEŽekima da dečki nauče igrat

Quote Originally Posted by elgrom View Post
    ne, nego budem po balonima zalijepio vaše slike Molim od svakog po jednu da mail. Hvala!!
    www.avenueball.com - Paintball treninzi na umjetnoj travi sa reball kuglicama powered by PK JEŽ

A ne ne, danas se nismo brisali, sve po PS-u Tolko po PS-u da smo popusili dosad nevidjenu kaznu al neka, pamti pa vrati, tak to obicno ide

Ježićima još jednom poštucali bodlje, a iz tablice se ionak vidi sve sto se treba vidjet :p

Pohvala organizatoru i dečkima s Lošinja. Cijene klope i cuge na terenu su bile za primjer svim ostalima, to se zove "povoljno". Hvala dečki!
    BOSS

Tugare su na rasporedu sljedeći vikend. Teren je spreman makar ga je bura rušila tri puta , al nadam se dobroj prognozi za vikend. Broj ekipa javim sutra ili preksutra, ima dosta najavljenih al čekamo da potvrde.

Quote Originally Posted by elgrom View Post
    Daj me nemoj j... Tipman?ti si bio tamo???mi te zelimo upoznat.nas vgovce cijeli dan pegla ocemo di naletit na tebe da te konacno upoznamo

Grome, nezz ja kaj se ti tako lozis na mene sam ja tebi kaj krivo rekao mozda kada?? A u ostalome, htio sam te danas pitati da u cemu je fora s usporedbama s "Ghost"-om...

Bio i vidio, samo nezz jel su ta Vasa prepucavanja na turniru dio turnirske cari ili su to j*** u mozgic?

Paintball Klub JEŽ

Cestitke BOSS-ovcima Pa Ježovi moji dragi sta se to desava?!?!

Quote Originally Posted by Xman View Post
    A ne ne, danas se nismo brisali, sve po PS-u Tolko po PS-u da smo popusili dosad nevidjenu kaznu al neka, pamti pa vrati, tak to obicno ide

Ježićima još jednom poštucali bodlje, a iz tablice se ionak vidi sve sto se treba vidjet :p

Pohvala organizatoru i dečkima s Lošinja. Cijene klope i cuge na terenu su bile za primjer svim ostalima, to se zove "povoljno". Hvala dečki!

Nazalos ovdje se vidi i to da je tim raketa protiv guna ostavljeni bez 9 bodova iako smo pobijedili i to opako. Pa mi nije sad jasno ZBOG CEGA???

I da po tome vam Bura nema 37 nego 27 bodova, ako me jos ide matka! Tko je napravio propust?

Paintball Klub JEŽ

+ Reply to Thread
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast