+ Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25

Thread: ogame

Quote Originally Posted by strasilo View Post
    ogame mi je bio zanimljiv sve dok u jednom trenutku nisam skužio da si navijam *ebeni sat dva puta tokom noći kako bih napravio FS ....

onda sam rekao ... alo ... jesi ti normalan ...
    ma jbt.. ja danas vidim idu mi 3 napada, i maknem sve s planeta, i ukradu mi nešto sitno i razbiju nešto obrane.. i onda sam cijeli dan u bedu.. )
    PK Slikari Hercegovac
    PT Worms

igrao ogame prije par godina, nakon 6 mjeseci supruga rekla e sada je dosta, i tak da sam vratio život u normalu, frendu dao svoj račun, on zaspo, krknuli ga i mislim da je ostalo 20 milijona nečega nakon kak su ga razguzili, mislim da sam tada bio 9., hebeno zarazno, baš tak, dižeš se u noći i dogovaraš napad sa nekim, pa snimaš žrtvu, pošalješ flotu-kad lik se zbudi i napravi FS, i onda si misliš kakav mulac da se dižeš u 4 ujutro i živčaniš dok zaboraviš napraviti FS
    Paintball klub Mrlja

Kupujemo Tippman 98-ice

Igra li još tko trenutno?
    Ja igram od početka ba. servera s manjim prekidima.
    Sad sam u UNI 5 pa ako tko igra nek se javi ingame.
    Može i na org. Orion

e a ja sam onaj tko vam je banove ljepio i brisao posteve na forumima .River. aka moderator sekcije ratova
    sada u mirovini

hehehe

A ti si taj!!!
    Imao sam jednu opomenu od tebe al je bila stara pa ju je Mary Bellows izbrisala.
    Šteta što nema više ovisnika

igram još uvijek.. ali igram draco na hr domeni i leo na org domeni.
    PK Slikari Hercegovac
    PT Worms

Quote Originally Posted by Darko View Post
    e a ja sam onaj tko vam je banove ljepio i brisao posteve na forumima .River. aka moderator sekcije ratova
    sada u mirovini

hehehe
    Ja sam igrao uni2 pod nikom fixxam_se ili tako nekako imao sam kroz 8 galaksija 8 planeta sa 7mjeseca i jednom mobilkom

Ahh, Good times. Drago mi je da je taj acc skašen

Quote Originally Posted by strasilo View Post
    ogame mi je bio zanimljiv sve dok u jednom trenutku nisam skužio da si navijam *ebeni sat dva puta tokom noći kako bih napravio FS ....

onda sam rekao ... alo ... jesi ti normalan ...
    A to je bilo normalno! Ili kad tek pocne UNI.. 2 sata leti transporter i 2 mala lovca i 2 sata nazad = 4 sati sna prije novog raida na farmice

Za ogame imate bota koji riješi takve probleme. meni je bot igrao ogame sam skoro godinu dana.

Ogame po meni nema smisla jer većina ekipe koristi botove

A jbg.. u moje vrijeme toga jos nije bilo

+ Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 12