+ Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 58 of 58

Thread: Pozivnica:RastRaft Paintball Arena 14.05.2011.

ne nego luka....luka je samo čuval samo prolaz na brdu i javljal se vanji svako toliko da je u igri

Jambra pitaj Pajdu jesam bio na brdu A moj ego je tolko lupao da me se fakat nije moglo ne primjetit, a ovo za brdo Brba prca Luku jer mi smo zapravo igrali 4men, obzirom da je brdo bilo odsjeceno od prve do zadnje
    BOSS

SEMI PRO igrač Luks's Avatar
    Quote Originally Posted by zvone View Post
    ne nego luka....luka je samo čuval samo prolaz na brdu i javljal se vanji svako toliko da je u igri
    Ovo je prvi i zadnji put da igram na tako defektnoj poziciji! već vidim za sljedeći put dva dobrovoljca za brdo

nego momci jeli našao neko bjeli chronograph koji sam ostavio da služi za kroniranje u krono zoni

Quote Originally Posted by Xman View Post
    Jambra pitaj Pajdu jesam bio na brdu A moj ego je tolko lupao da me se fakat nije moglo ne primjetit, a ovo za brdo Brba prca Luku jer mi smo zapravo igrali 4men, obzirom da je brdo bilo odsjeceno od prve do zadnje
    sorry ispravak netocnog navoda

Quote Originally Posted by Luks View Post
    Ovo je prvi i zadnji put da igram na tako defektnoj poziciji! već vidim za sljedeći put dva dobrovoljca za brdo

nego momci jeli našao neko bjeli chronograph koji sam ostavio da služi za kroniranje u krono zoni
    aj nisam jedini koji je "izgubio" x-radar na jednom od turnira. od svog sam se oprostio davnih dana

ja sam donio dva i sa dva sam se vratio

Pozdrav,
    Ispričavamo se sudionicima turnira u ime Rastraft Exreme sport & music festivala zbog toga što nagrade nisu dodjeljene u nedjelju kako je bilo planirano već će nagrade biti dodjeljene naknadno, s obzirom da je organizator Rastrafta stupio u kontakt s timovima te se došlo do zaključka da timovi više nisu u Slunju(nedjelja popodne) dogovoreno je da će timovi biti kontaktirani radi preuzimanja nagrada,koje če biti dogovorene sa organizatorom Rastraft ex sp & music fest.

Sljedeće,
    Isprika u ime PK Balistic, ovakvu situaciju nismo mogli predvidjeti, upućeni smo da odradimo tako kako za paintball tako i za sve ostale sportove bio je predviđen indentični fond nagrada.

Situacija koja nas je snašla ne dolazi od nas već od strane organizatora a nagrade će biti isplačene naknadno.

E sada nadalje neznam od kuda da počnemo...

Suđenje:
    S obzirom da smo i sami svjesni koliko je bilo problema oko suđenja nemojte nam previše zamjeriti pošto nam je ovo bio prvi samostalni turnir, za turnir smo imali dogovorene glavne suce koji su neposredno prije turnira otkazali svoj dolazak, a u kratkom vremenu koje smo imali da se organiziramo oko toga još je i ispalo koliko toliko ok!

S obzirom da je teren što se tiće zaklona napravljen u nekoliko dana mislim da smo još i dobro uspjeli...

PTV-Jass,Yozo Fala na pomoći oko svega

Sheeps de black- ZVoNE jednostavno hvala na svemu
    logistici,Shopu,SUĐENJU,dresovima itd...TNX

Fila&Štanga ekipa bez koje nemrete ostat žedni zraka

Iva- Hvala!!! Suđenje,maska,suđenje,suđenje,podjetnik Wc,suđenje FALA

Jambra-the man off the day- Čovjek koji je definitivno odigrao maksimalan broj tekmi i kako igrač i kao sudac - Care svaka čast

Ne bih nekoga želio izostaviti stoga hvala svia što su sudjelovali i na bilo koji način pridonjeli realizaciji ovoga turnira.

Danas smo stigli u ZG .Slike i video biti će objavljeno kada se prikupi i obradi.

Službeni poredak je objavljen.

Te još nekoliko sitnica
    Nakon turnira na mjestu gdje se nalazio paviljon HPS-a ostavljeno je 2 kartona kuglica ZERO koje je netko čije nisu pokupio te molimo poštenog nalaznika ako takav postoji da nam se javi. Hvala.

Lignja ne brini škrlak ti je kod nas pronašli smo ga.

Teren smo temeljno pregledali te druge stvari nisu pronađene.

Sve što Vam je bilo dobro kao i ono što nije slobodno komentirajte kako bi do sljedećeg puta moglo biti samo još bolje.

Do sljedećeg druženja
    Pozdrav
    PK Balistic

P.S.
    Yozo Hvala na kartama

prvi videjo od dva sto se tice mojih snimaka. slike imam 4 i od toga su 3 iste

http://www.youtube.com/watch?v=v15yN...el_video_title

e i da ja sam svoj klobuk našel, tak da mislim da je kod vas od nekog od varaždinaca ak se ne varam..
    Last edited by pclignja; 17-05-2011 at 09:29.

nebi se cudio .. erbo sam u krugu ljubljanice

evo za ljene
    i drugi dio videja
    http://www.youtube.com/watch?v=K73nKzZEBus
    Last edited by pclignja; 18-05-2011 at 14:08.

SEMI PRO igrač Kosta's Avatar
    pogledo sam ga vec...sva cast lignja

SEMI PRO igrač Kosta's Avatar
    ima kaj slika????

Quote Originally Posted by Kosta View Post
    ima kaj slika????
    ima.3.

SEMI PRO igrač StrykerTNT's Avatar
    Ma ima ih više ali su manje više sve iz Mirjaneeeee

+ Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234