+ Reply to Thread
Results 1 to 15 of 15

Thread: zagreb 2017 vikend druzenja

SEMI PRO igrač gangxxxta's Avatar

zagreb 2017 vikend druzenja

ekipa, nakon nekog vremena sam se odlucio ponovno lagano vratiti u paintball, pa me zanima dali još uvijek postoji ekipa koja je skoro svakog vikenda pucala ?
    koji tereni na podrucju zg-a su aktualni ili se sve svede na lige ?

ANGEL A1 FLY...ZzZzZzZzZzZ

dobro došao natrag !!!!!!!!!!

EKIPA !

cisto informativno i nista sluzbeno, polirajte cijevi i pripremajte markere, cim minusi popuste, 2-3 mj zg i okolica idu jako.
    starija garda prisjetite se puckaranja svakog vikenda, trstenika i sl. potrudit cu se osobno kao i vjerujem vecina vas vratiti taj obicaj da se gotovo svaki vikend igra i puckara

vise detalja kada uspijemo organizirati ekipu, teren, boju, zrak i sve popratno.
    prijedlog je pao sada je sve na gospodinu koji treba odluciti i na kraju nama da se skupimo i igramo ono sto volimo !

lp

EKIPA !

cisto informativno i nista sluzbeno, polirajte cijevi i pripremajte markere, cim minusi popuste, 2-3 mj zg i okolica idu jako.
    starija garda prisjetite se puckaranja svakog vikenda, trstenika i sl. potrudit cu se osobno kao i vjerujem vecina vas vratiti taj obicaj da se gotovo svaki vikend igra i puckara

vise detalja kada uspijemo organizirati ekipu, teren, boju, zrak i sve popratno.
    prijedlog je pao sada je sve na gospodinu koji treba odluciti i na kraju nama da se skupimo i igramo ono sto volimo !

lp

aj i da si se ti vratio i poceo trosit manje na VW a vise na boju

tesko da cu na to manje trositi, ali sta je tu je

ooooo pozzdrav Halar!...
    Šta se mene tiče ja sam ZA! i ja nisam dugo zapucao, pa bi mogao.... nabavio sam si prvog elektronca, znaš da sam ja inače bio na strani woodsballa,ali eto bio povoljan pa nabavio mada niti ne znam koji mobel je hahaha marka je proto

evo ja sam poceo s nekom ajmo reci promocijom i ozivljavanjem paintbala, s kolegom paintballasem sam u grubo dogovorio teren,zrak, kuglice i komplet infrastrukturu, jos moramo dogovoriti detalje i poceti organizirati vikend druzenja. bila bi na terenu s preprekama, ali kao scenario. sve pod strogim uvjetima , s kronom, mrezom i sigurnom zonom itd itd... na zalost neznam dali jos postoji koji divlji teren di bi pucali

Ekipa kad ce neka pijanka ? ovo ono

SWEET SERIAL KILLER

FINA MRTVA DJEVOJKA

Da li ima tko kontakt podatke od gangxxxta-e, moze na pm... s obzirom da nije bio online od 1. mjeseca

Pa da od 700.000 ljudi na razini Zagreba se ne moze skupit 10ak ljudi za vikend napucavanja... Sta je ovaj sport toliko umro?

Nažalost je, dosta ljudi je prestalo igrat. Ali nije tako samo u Zagrebu, tako je u cijeloj Hrvatskoj. Ima ljudi koji igraju mjesečno jedanput, ali ti nisu nikad igrali turnire, nego si ekipa kupila opremu i igraju

Pa ja sam i zainteresiran za igranje pa makar mjesečno jedanput. Da li mi možeš poslat kontakt podatke ili nešto kako bih stupio u kontakt i pridužio im se?

poslao ti poruku

+ Reply to Thread