+ Reply to Thread
Results 1 to 9 of 9

Thread: Potencijalna inspekcija

Potencijalna inspekcija

Znači danas sam imao poziv sa županije Virovitičko podravske, zvala me inspektorica za nadzor sportskih udruga. Htjela je gospođa doći u nadzor knjigovodstva, popisa članova, inventara itd itd.

Od županije nikad nismo tražili ni dobili ništa. Od općine smo dobili par stotina kuna za organiziranje nekog eventa za općinu.

Ali sam se sjetio da paintball još uvijek ne spada u sport i kao takav da nije ispod krovne sportske organizacije Hrvatskog olimpijskog odbora! Pa je to Ona i provjerila i shvatila da nema nadležnost nad našom udrugom, iako naš statut počinje sa "Sportska udruga Paintball Klub Mrlja...."

Tako da možete biti spremni da vas sa vaših županija pokušaju kontaktirati....
    Paintball klub Mrlja

Kupujemo Tippman 98-ice

hvala na upozorenju ...

SEMI PRO igrač strasilo's Avatar
    Ako postoji neka osnovana sumnja zbog koje je potrebna kontrola i inspekcija, onda će dotična gospođa samo dodati preko stola fascikl kolegici koja je zadužena za "ostale" neprofitne udruge, a ona ima nadležnost nad vama ...

zvone je zakon, ako to već niste znali

"pametni" kažu da je bolje biti glup nego ćelav, ne vidi se na prvi pogled

smilić na kraju posta znači da je riječ o šali .....

Lol

Bring it on Bitch
    Paintball klub Mrlja

Kupujemo Tippman 98-ice

Nastavno na temu.. ista stvar je i nama bila.. ali.. kod registracije udruge, sada davne 2011 registrirani smo kao sportska udruga.. samim time sam jučer nosio sve papire koju su zahtjevali.. naravno nisam imao zdravstvene iskaznice igrača koji sudjeluju u natjecanjima, licence trenera i takve pizdarije.. uglavnom prijedlog inspektorice je da izmjenimo statu tako da maknemo riječi "sport" i "rekreacija" te da udrugu registriramo kao hobi.. idući tjedan ću dobiti zapisnik pa napišem zaključke..
    PK Slikari Hercegovac
    PT Worms

Pozdrav,

Evo paintball klub 300 je dobio poziv da 23.02. Nam dolazi u inspekcijski nadzor po clanku 43. Zakonu o Udrugama....
    Javim se nakon pregleda
    .... ��

proteklo sve u najboljem redu.

pozzzzz

nemamo više udrugu, ali daj nešto detalja, šta su tražili i tako...

čisto iz znatiželje

tražili su :
    -usklađenje podataka dali je ispravna adresa, predsjednik, potpresjednik, tajnik ( dali je bilo izmjene)
    -izmjena ststuta je bila 2015g. dali se to napravilo
    -sjednice dali su ispravno radile i dali su predane
    -popis članova
    ....

uglavnom odlične djevojke, jako ljubazne i sve što nevalja upozore da se napravi i samo pohvale imam, stim da kako sam lovac i u lovačkoj udruzi je bila inspekcija i u teniskom klub gdje također igram tenis tako da idu i provjeravaju.

pozz

+ Reply to Thread