+ Reply to Thread
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 27

Thread: 1. kolo HSPL-a 24.4.2016 - Pitomača

1. kolo HSPL-a 24.4.2016 - Pitomača

1. kolo HSPL-a 24.4.2016 - Pitomača - PT Delta

Molimo timove koji su zainteresirani za igranje HSPL-a i ugodno druženje da se prijave.
    Pravila uglavnom svi znate, ali da se okvirno ponove.

- Sam koncept igre je 5man. Minimalni broj igrača za prijavu je 5, a maksimalni broj 10 (s rezervama).
    - Igra traje 8 min. Dvije zastave. Boduju se igrači i zastave.
    - Suci - igraci
    - Boja BYO
    - Zrak osiguran.
    - Klopa osigurana.
    - Dijelit ce se pehari za prva tri mjesta i diplome za sve sudionike.
    - Kroniranje markera OBAVEZNO (biti će i krono zona, a i suci će imati krono za provjeru u fildu)...
    - Detaljnije informacije će biti pri približavanju turnira pa molimo da pratite forum.

Sve ostale informacije 098/722-964 Manfred

1. PT Delta
    2.
    PT Delta Pitomača

strava !! a gdje su bile neke obavjesti da se liga nastavlja ? gdje se moglo diskutirati o tome gdje se kola sve odigravaju i tko je uopce nosioc lige ?
    Last edited by Darko; 30-03-2016 at 07:20.

SEMI PRO igrač Luks's Avatar
    1. PT Delta
    2. PK 300 Vision
    3. Magnum
    4. Tim Raketa
    5. Templari
    6. Brdovec
    7....

Ovo su sigurne ekipe za cijelu sezonu, koje su ujedno pristale platiti kotizaciju unaprijed za sva kola.... Još imamo cca 5 ekipa koje će igrati samo pojedina kola

Kotizacija za sva kola ako se plati unaprjed je 300 kuna ako se placa pojedinacno je 400 kuna.

Pravila: Igra se sa dva pota, 8bps semi i dozvoljena je iskljucivo scenario odjeca...

Ubuduce prijeve timova budemo radili preko facebook grupe Hrvatska Scenario Paintball Liga

Dali se zna broj kola i mjesta održavanja pojedinih?

Quote Originally Posted by Latinos View Post
    Dali se zna broj kola i mjesta održavanja pojedinih?
    Promo plakat izlazi do kraja tjedna sa svim informacijama vezanim uz HSPL 2016.

liga se sastoji od 5 kola

1. kolo Delte Pitomca 24.4.
    2. kolo PK Ogulin 22.5.
    3. kolo PK Magnum Ivanec 19.6.
    4. kolo------ imamo par organizatora zainteresiranih za ovo kolo kroz tjedan dana ce se znati tocno gdje se igra 11.9.
    5. kolo PK 300 Velika Gorica 9.10.

Trenutno prijavljene ekipe:

1. PT Delta
    2. PK 300 Vision
    3. Magnum
    4. Tim Raketa
    5. Templari
    6. Brdovec
    7. PK Ogulin
    8....

.
    Last edited by Darko; 28-06-2016 at 22:44. Reason: maknut uvredljiv dio

13.10.2015. je u podforumu Scenario/woodsball turniri pokrenuta rasprava HSPL 2015/2016 PK Delta gdje je bilo upitano svekoliko PB drustvo sto je sa scenario ligom za 2016. godinu. Raspravljeno je ravno nista jer se nitko nije ukljucio i napisao nesto konstruktivno, kao recimo ti sad Darko. Tolko o raspravama i dogovorima.
    PT Delta Pitomača

.
    Last edited by Darko; 28-06-2016 at 22:45.

Prvo i prvo budi pristojan, jer to sve govori o tebi i tvom karakteru..
    Drugo i drugo vidim kako vi u Dalmaciji funkcionirate imate svoju ligu i timova da ne znate kako i gdje igrati.
    Treće nitko ti ne brani da dođeš igrati kod nas da te upoznamo , i da pokažeš dobru volju , jer bi ja rado došao
    igrati i kod tebe sa svojom ekipom , ali ne mogu jer me nitko sa juga nije pozvao niti predstavio ekipe sa Jadrana za HSPL..
    Imaš moju pozivnicu da dođete igrat ,hrana i piće su ti osigurani ,a ako dođete i dan ranije i smještaj.
    LP Manfred ..

.
    Last edited by Darko; 28-06-2016 at 22:45.

Kao drugo i drugo JEBO VAS KVARNERSKO DALMATINSKI DIO koji ti k.... pricas glupost ako je itko pokusao a i uostalom išta napravio onda smo to MI !!
    zasto VI niste pokrenuli inicijativu za scenario ligu, tko te tjera da TI sam pokrenes nesto u svom dijelu i budi glavni skupi od Rijeke do Dubrovnika ekipe i napravite scenario za taj dio, pa cemo lako ujediniti sve to u jedno...
    Jesmo pokrenuli HPL pa sta sad imamo od toga dvije lige i super svako svoje...
    Objasni mi sta sad tocno tebi tu nije jasno ?
    I nemojte stalno tražiti neke glupe razloge....
    Jedno veliko pitanje, da nismo mi organizirali hspl 2016 sta bi bilo ove godine od toga ....tko se javio ? Dali je netko nesto poduzeo ... di su ideje ..... NEMA IH !!!!
    ako zelis doci igrati dodi ako ne vidimo se !

4.kolo HSPL-a sto se tice organizacije je i dalje slobodno ako PK Gun zeli organizirati jedno kolo sigurno ce svima biti drago doci kod vas da nas ugostite i da se svi zajedno dobro provedemo..... Datum se sigurno ako je potrebno jos moze korigirati.

Ako se odlucite prihvatiti organizaciju postoji samo jedan uvjet, kao i za sve ostale timove a to je da odigrate sva kola HSPL-a u 2016.g.

Lp

Molim Vas da uklonite neprimjerene izraze sa foruma da ja nebih morao.
    Hvala.

@Luks, mislim da je to OK uvijet.

Quote Originally Posted by Darko View Post
    Ne znam na koga da prstom pokažem i da ljudima objasnim da je netko opet zajebo i da opet nećemo ići na turnire iz principa, a gle vraga ima nas i možda smo dobri i možemo si pronaći konkurenciju ili možda ne, ni ove godine to nećemo saznat.
    A tko ste to "vi"? Daj mi nabroji na koliko si scenario turnira bio zadnjih nekoliko godina i za koga si igrao?

Ja se sjecam prije 3-4 godine turnira kod Rijeke, bilo je li la al ok pucalo se. Iza toga, tko se javio da bi ista organizirao i jos vaznije, tko je dolazio igrat tu istu scenario ligu?

Kuzis, glasan si al kao sto ti je Denis napisao, 4-i je mjesec, nisam vidio da si napisao da zelis organizirati kolo i da se raspitujes gdje i kako.

Osim toga, dobro znas sacicu ljudi koja ima volje organizirati HSPL pa ti je sad ovaj ispad nepotreban jer si sve informacije i prijedloge mogao imat u ravno 2 minute od kad si se toga sjetio.
    BOSS

+ Reply to Thread
Page 1 of 2 12 LastLast