+ Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Obavjest

SEMI PRO igrač Luks's Avatar

Obavjest

Ovim putem se želim javno ispričati svim članovima Hrvatske paintball zajednice zbog nivoa komunikacije na koji sam se spustio zadnjih par dana!

Mene osobno ova vrjeđanja i omalovažavanja koja su na granici degutantnosti od pojedinih članova foruma upučena osobno prema meni ne smetaju niti pogađaju.... ali vi za vi toga što sam Predsjednik Hrvatskog Paintball Saveza, organizator Hrvatske Paintball Lige, Suorganizator Hrvatske Scenario Paintball Lige, organizator Big Gama Winter Storm i suosnivač PB reff-a, organizator hrvatske paintball Reprezentacije, kao i kapetan najbrojnije Hrvatske paintball ekipe koja broji skoro 30 igrača iz cijele Hrvatske ne želim si niti si smijem dopustiti ovu razinu javne komunikacije. Stoga još jednom iskrena isprika svima i dajem riječ da se ovo više neće ponoviti.

Neka u buduće samo rezultati i doprinos koji dajemo Hrvatskoj paintball zajednici budu moje osobno mjerilo kao i dotične gospode.

Također dajem obečanje da ću i dalje raditi na unapređenju Hrvatskog paintballa koliko je god u mojoj moći!

Lp

Luka Kolić

Predsjednik Hrvatskog Paintball Saveza

"Predsjedniče" ocemo radit nesto ...
    Attached Images Attached Images

Imali smo sad mali sastanak na zadnjem kolu HSPL-a pa smo neke stvari međusobno dogovorili. Ako papira nazalost postoji problem jer ne mozemo doci do njih iako mnogi sumljani da su problem novci sto se nalaze na racun, odnosno da su mozda dobili noge (naravno ne znaci da je tako) uglavnom budemo se pozabavili ovime!

Btw... stranica od HPL je trenutno u rekonstrukciji i ubuduce ce se na njoj objavljivati sve vezano uz HPL kao i HSPL posebno se ovo odnosi na bodovanja i ukupni poredak.

Pozdrav..
    Kako sam u razgovoru sa nekim paintball klubovima (udrugama) saznao da ni oni, kao i moj klub, nisu clanovi Hrvatskog Paintball Saveza (Savez Udruga), ovim putem Molim Nadležne da napišu kako se postaje član Hrvatskog paintball saveza.

LP

Matija

Ko god sumlja da su novci dobili noge neka se ne brine, ako sam dobro svatil nitko nije imao pristup računu HPS-a osim mene do sad, ako je tako onda bi trebale na racunu biti oko 4.5k kn. Neznam zašto bi bio problem u svezi dokumentacije...sva nasa dokumentacija Vam je predana zajednono sa karticama od racuna i svim...treba samo onaj zapisnik sa sjednice HPS-a koja je bila u zimi 2013 za smjenom vlasti, otici u zajednicu udruga u Zagreb i zatraziti povlacenje dokumentacije iz zajednice udruga grada Varaždina, onda sa svom tom dokumentacijom otici u banku i upisati se na racun HPS-a i to je to....bar sam ja tako napravio kad sam preuzomao HPS...sve rijeseno u roku tjedan-dva,
    Lp
    Boško
    Živi brzo, živi dobro

Quote Originally Posted by caduceus View Post
    Pozdrav..
    Kako sam u razgovoru sa nekim paintball klubovima (udrugama) saznao da ni oni, kao i moj klub, nisu clanovi Hrvatskog Paintball Saveza (Savez Udruga), ovim putem Molim Nadležne da napišu kako se postaje član Hrvatskog paintball saveza.

LP

Matija

Za sada papirnato (sluzbeno) to nije moguce dok ne rjesimo dokumentaciju sto je trenutno u fazi, kao što sam reko imali smo nedavno sastanak! Ali ako se bilo koji klub zeli pridruziti Hrvatskom Paintball Savezu to slobodno moze napraviti (usmeno uz predocenje dokumentacije kluba) trenutno imamo 12 klubova (koji cine Hrvatski Paintball Savez) isto tako oni ostvaruju razne pogodnosti.... imaju boju po nabavnoj cijeni, također svi klubovi na raspolaganju imaju kompletnu infrastrukturu for free za organiziranje turnira od kompresora balona, razglasa mreze konstrukcije i ostalih sitnica koje su potrebne za organizaciju turnira.

Znaci vrata su svima otvorena i svi su dobrodosli!

Našel sam zadnji izvod računa HPS-a koji je kod mene,

Lp
    Boško
    Attached Images Attached Images
    Živi brzo, živi dobro

+ Reply to Thread