+ Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 54 of 54

Thread: Battle for throne ...8.11.2014

Hvala svim timovima i klubovima koji su došli , hvala ekipi na pomoći ,hvala i onima koji nisu došli ali nama je bilo dobro i bez vas . Isprike svima ako nešta nije bilo dobro odrađeno ali eto prvi nam je puta , i da hvala svima koji su se trudili da se igra još jedna runda a i onim drugima . Specijalna čestitka Zlatku iz PK 300 na osvojenom 1vs1 ( TAKO SE IGRA ) hehehehehe . Slike će biti objavljene kad mi se dostave . Svi timovi koji su nam se pridružili na natjecanju mogu očekivati sljedeće godine da smo kod njih na turniru sigurno ,a ostali drago nam je bilo upoznati vas ,recimo ...

Rezultati turnira

1 Templari
    2 PK 300
    3 Boss Accredo
    4 Manuel Caffe
    5 Tim Sport
    6 Brdovec

SEMI PRO igrač joseppe's Avatar
    Vidi se da.si umoran... Templari su 2.
    Antisha je 1.
    PK JEŽ-HPL 2009,2012 VC, HSPL 2010,2012 Winner's, HSPL Adria 2014 Winner's
    Team VISION-Zagreb

Pardon
    1. PK 300
    2. Templari
    3. Boss Accredo

Hvala svima na jucerasnjem lijepom druzenju! Hvala organizatorima na iznimnom trudu , samo tako naprijed decki...
    Zao mi je jedino da nije bilo vise timova? Pa nece vas malo kise rastopiti ...i to je draz paintballa ;-)

E da... nije Antisha bio prvi ...team je bio prvi ...:-P

SEMI PRO igrač Luks's Avatar
    Nije tim bio prvi nego je Zlatko bio prvi! Btw... turnir je bio super zabavan unatoč lošem vremenu, domaćini su se stvarno potrudili maksimalno oko svega i ono najvažnije atmnosfera je bila stvarno prijateljska i sigurno nitko nije otišo doma smrknutoga lica, ustvari tako je bilo na svim turnirima HSPL-a ove godine i to je ono što sigurno jako veseli i daje nam svima poticaja do guramo ovu ligu i šestu sezonu zaredom.

Pozdrav ekipa ,slike su kod mene ali su pre ogromne i nemogu ih upload na forum ali su zato na facebooku pod PK Brdovec a budem probao sherati na HPL mislim da je tamo većina igrača . Ako netko želi može mi poslati adresu da mu pošaljem cd s slikama na klub ? Recimo

Quote Originally Posted by filip View Post
    Pozdrav ekipa ,slike su kod mene ali su pre ogromne i nemogu ih upload na forum ali su zato na facebooku pod PK Brdovec a budem probao sherati na HPL mislim da je tamo većina igrača . Ako netko želi može mi poslati adresu da mu pošaljem cd s slikama na klub ? Recimo
    Svaka cast na inicijativi, al to je too much Samo stavi na neki dropbox i linkaj ovdje da imamo hi-res i to je to!
    PS: slike su super!

+ Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234