+ Reply to Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 40

Thread: 2.KOLO HSPL-5MAN 2014, 11.5.2014. Jerovec

SEMI PRO igrač Luks's Avatar
    Kao i svaki put do sad Vitezovi su opet napravili odličan turnir! Posebna čestitka Templarima na 1. osvojenom turniru i na trenutnom 1. mjestu u ukupnom poretku
    Last edited by Luks; 11-05-2014 at 22:40.

Bravo moji Templari. Ne mogu se nauživati ovih lijepih vijesti. Da samo znate koliko mi je žao što sam 1.500 km od vas. Da mi je sad popiti jedno pivo s vama za prekrasan početak sezone. A kao stali bi na jednoj pivi

DIV 2 igrač guners's Avatar
    čestitke mojim vitezovima, smjer logistika, koji su se potrudili da svi budu zbrinuti što se tiče iča i pića, luksu bez kojeg igrački dio nebi bio na visokom nivou na kojem je danas bio, svaka čast, templarima na 1 . mjestu nakon 5 godina natjecanja i svim ostalim ekipama na sudjelovanju :*
    PK Vitezovi

Decki kaj se cudite? Napravili ste kurcinu od lige svojim odlukama i sad imate rezultate istih tih odluka. Na drugom kolu su vec problemi za skupit ekipe, potjerali ste i nas koji smo ne samo bili na svakom kolu nego i osvajali tu istu ligu u vise navrata. A potjerat cete i ostale, liga ide u propast a vi se samo i dalje busajte u prsa da sad napokon imate pravu scenario ligu.
    BOSS

Meni se boks ne sviđa. Zato se njime niti ne bavim. Jest da imam ružan nos, ali...
    Svinjska jetrica mi super izgledaju, ali su mi odvratnog okusa. Zato ih ne jedem.
    HSPL mi je zadnjih godina počeo ličiti na speedball pa mi se više nije igralo u toj ligi i odustao sam bio na neko vrijeme. Sa novim pravilima sve mi je bliže onom zbog čega sam počeo i igrati paint.
    Ako ti nešto ne paše, slobodno odustaneš od lige. Ili si možda potpisao ugovor na par godina pa sad ne možeš odustati.
    Znam da je teško odustati od lige. I meni je bilo teško preboljeti taj osjećaj. Ali veliki smo dečki pa bude sve ok.
    I naravno da ti možeš i dalje igrati i biti nezadovoljan. Možeš se javno i glasno buniti, nije problem. S vremenom ćeš sakupiti i par istomišljenika pa će vam biti lakše. A za koju godinu opet promijenite ligu kako vama paše. I to tako ide u krug uvijek u životu.

A fotke?

SEMI PRO igrač joseppe's Avatar
    Urlik srca i jecanje duse
    PK JEŽ-HPL 2009,2012 VC, HSPL 2010,2012 Winner's, HSPL Adria 2014 Winner's
    Team VISION-Zagreb

Znam ja da je netko skljocao tamo ...ajde,ajde ...link na fotke ... :-P

Sve pohvale organizatoru i Luks-u na suđenju i opremi ,nakon ovakvog turnira stvarno je malo reći da se svi ostali moraju potruditi u organizaciji istih

BRAVO

Svaka čast organizatorima!!! Sve je bilo odlično!!!
    Čestitke svima na osvojenim mjestima!
    Napokon da smo i mi osvojili to 1. mjesto... :-)
    Svaki detalj odrađen bez primjedbe, klopa, cuga, smještaj, razglas, ploča s bodovima, plakat... :-)))))

Šteta jedino kaj i drugi timovi nisu došli na ovaj turnir jer domaćini su uložili veliki trud... Nadamo se da bude i to bilo s vremenom došlo na svoje.
    Svako dobro i vidimo se!

Kaj niko nema slike? hahaha
    PK JEŽ

U ime organizatora PK Vitezovi Jerovec želim se zahvaliti svima koji su bili na našem turniru.
    Veliko hvala Luksu koji je uskočio na mjesto glavnog suca -i koje je odradio bez greške.
    Čestitam našim prijateljima Templarima na osvojenom (dugoočekivanom) 1. mjestu. Svaka čast. Zaslužili ste.
    Također čestitke ekipi Tim rakete na osvojenom drugom mjestu. Konačno nisu zadnji kod nas :-).
    Hvala Joži kaj je skupil ekipu i kaj su ipak Ježevi nastupili.
    Novoj ekipi iz Brdovca veliko hvala na dolasku i nadam se da neće brzo odustati od ove lige bez obzira na sve probleme i nedaće.

Pojedine komentar na forumu nema smisla komentirati, pa ću tu i stati.

Na kraju da pohvalim i zahvalim i svojoj ekipi, koja je i ovaj puta organizaciju odradila prema dogovoru i na nivou : kuhari, konobarice, radna ekipa za uređenje terena... najvjerojatnije zadnji puta :-(

Vidimo se kod Templara...

datoteka vise nije dostupna :-(

+ Reply to Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast