+ Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: 2.KOLO NORTH ADRIA HSPL-5MAN 2014,Veliki Vareški 23.3.2014.

2.KOLO NORTH ADRIA HSPL-5MAN 2014,Veliki Vareški 23.3.2014.

Poštovani igrači paintballa,
    najavljujemo 2.kolo North Adria HSPL-a koje će se održati 23.3.2014. u Velikim Vareškima. Iz godine u godinu organizatori turnira PK Proština 1921. podižu ljestvicu u organizaciji te nas ugodno iznenađuju novotarijama na poligonu i van njega. Dan prije održat će se 3MAN speedball turnir i naravno nakon toga slijedi sada već tradicionalni "Players party" pa sve zainteresirane koji će prenoćiti molimo da rezerviraju smještaj na broju 099/733-0013 (Alen Modrušan).
    Vidimo se na 2.kolu!!!
    najava-north-adria-vareski-2014.jpg

1. PK Gun
    2. PK Mali Greben
    3. PK Jež
    4. Team Targ3t
    5. PK Proština
    6. ????

1. PK Gun
    2. PK Mali Greben
    3. PK Jež
    4. Team Targ3t
    5. PK Proština
    6. PK Ogulin
    7. Zaprešić ?
    8. Infinitus ?
    9. BOSS
    10.????

1. PK Gun
    2. PK Mali Greben
    3. PK Jež
    4. Team Targ3t
    5. PK Proština
    6. PK Ogulin
    7. Zaprešić ?
    8. Infinitus ?
    9. BOSS
    10. Tim Raketa

bit ce krvi ...

SEMI PRO igrač joseppe's Avatar
    U ime Ježa da se osvrnem na netom odigrana dva turnira u Proštini.
    Što se organizacije tiče, neznam šta jede ili pije Alen, ali od kud mu snage i volje neznam
    Jednostavno kapa do poda!
    Doček+prijem+smještaj+alkoholno-gastronomska ponuda+field+šatori+razglas+sve do detalja uređeno+sigurnost (svaki metalni dio koji je virio iz zemlje obojen flourescentnom bojom, to nisam nigdje vidio), + flora i fauna + hostese+pokloni i nagrade+player party+bend na party-u... Sve za miljontisuća svega
    Predivan vikend...
    Hvala Alenu i njegovoj ekipi!
    Ko nije bio... a je..ga, nije...
    Da nebi igra pala u drugi plan, čestitke i timovima na igrama, a posebno mojim suigračima i familiji, mojoj dragoj Vanji i sinu Marini na osvojenom turniru i Winnter dijelu natjecanja.. Na scenariu se opako zakuhalo i grizlo....
    Suđenje&fair play, bez ikakve zamjerke... Moja kćer Marko je to super odradila :
    Toliko i vidimo se slijedeće godine ako ne prije...
    Morski Ježevi
    Last edited by joseppe; 24-03-2014 at 22:32.

U ime organizatora PK Proština 1921. htio bi odaslati samo jedno veliko HVALA svima koji su se odazvali na turnir, našem klubu, našim sponzorima, obitelji i prijateljima bez kojih ova dva turnira ne bi bilo moguće odraditi.
    Vidimo se
    Alen

P.S. Slike i ostalo na https://www.facebook.com/groups/139109366116714/

Pozdrav svima

Pošto je nama ovo bio prvi turnir ( Zaprešić ) ovo je bilo izvrsno počevši od organizacije i svega navedenog od Joseppe hehehehe . Svaka čast Alenu na volji i snazi za sve to !!! Ekipa koja je bila tamo ,ma šta reći sve izvrsna ekipa a pogotovo dečki iz PK GUN . Ovim putem im se zahvaljujemo na pomoći i na dosta stvari koje su nam objasnili kao naravno i Joseppe-u kojem se isto tako nadam jednog dana (kad narastem hahahahaha ) vratiti onu kuglicu koju mi je dao da mu čuvam u obliku fleke na mojoj masci hahahahahaha . Ok ali i ja ću se naučiti hahahaha . U svakom slučaju sve pohvale organizatoru i svima koji su se trudili da i po kišnom vremenu sve bude 5+ .....Pozdrav i vidimo se u Dugoj Resi ...

+ Reply to Thread